Huldiging Arnold De Koker


Vrijdag 29 januari huldigde de Sportraad samen met het Gemeentebestuur de Kampioenen en Sportverdienstelijke van het voorbije jaar. Ook ons bestuurslid Arnold De Koker werd als sportverdienstelijke terecht in de bloemetjes gezet wegens zijn jarenlange en onbaatzuchtige inzet voor FC MERE als administratief coördinator van onze club. Dit houdt in verslaggever van alle vergaderingen, administratieve opvolging van onder meer de Paasstage, het Zomertornooi, de verschillende subsidiedossiers, briefwisseling, en ga zomaar door…. Arnold is lid van zowel de Raad van Bestuur als van het Jeugdbestuur en van de Technische Commissie. Proficiat Arnold, en bedankt. Als club zijn we je zeker zeer erkentelijk voor het vele werk dat je al jaren voor ons verzet !

Featured Posts
Binnenkort komen hier posts
Nog even geduld...
Recent Posts
Archive
Search By Tags
Er zijn nog geen tags.
Follow Us
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
SPONSORS

Voor meer info klik door op de logo's!

© 2016 by FC Mere.

Sponsors met een eigen site kan je op doorklikken!

Voor meer info klik door op de logo's!

© 2016 by FC Mere.